BinaryWorks.it Official Forum
BinaryWorks.it Official Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
 All Forums
 eXtreme Movie Manager (Rel. 7), No More Updates
 Scripts
 CSFD script pracuje špatně

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

* HTML is OFF
* Forum Code is ON
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

T O P I C    R E V I E W
petrzkopru Posted - 19 Dec 2010 : 14:34:43
Prosím, opravte někdo CSFD, nenačítá se kompletní informace o filmu. Díky. Petr
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
pali Posted - 12 Oct 2011 : 19:44:40
to sa nikomu do toho nechce?
pali Posted - 17 Aug 2011 : 23:05:33
tentokrat nefunguje nacitavanie udajov o hercoch
meister Posted - 15 Jun 2011 : 23:19:09
Každopádně díky Ti.
mtn Posted - 11 Jun 2011 : 03:46:09
Je jen otázka jak dlouho. Každého 1/4 roku překopou kod, pžitom na stránkách se nic nemění.
crocuta Posted - 09 Jun 2011 : 20:56:29
Funguje skvele, diky!
mtn Posted - 09 Jun 2011 : 03:22:37
Opravený skript CSFD je na http://www.ulozto.cz/9292158/csfd-cz-110609-rar
meister Posted - 28 May 2011 : 11:51:40
Teď to pro změnu přestalo načítat obsah.
crocuta Posted - 24 May 2011 : 20:16:56
A uz nefunguje vobec nic.
mtn Posted - 20 May 2011 : 00:35:23
Kouknu na to přes víkend.
Dalibor Šerfel Posted - 16 Apr 2011 : 14:11:22
Keď už budeš pracovať na oprave skriptu, nešlo by sa trochu pohrať s políčkom Originálny názov? ;-) Nešlo by to urobiť tak, aby bolo priamo viazané na text "Orig. názov", lebo tam ťahá všetko možné, len práve orig. názov málokedy. Pokiaľ má fim uvedený len tento jeden názov, v EMM tam nevytiahne nič a orig. názov dá do názvu. Pokiaľ má film viac CZ/SK názvov, tak tam ťahá tieto názvy a nie orig. názov. Pokiaľ má film orig. názov a ENG názov, tak orig. názov dá do názvu a ENG názov do orig. názvu a veľmi často si len tak prehodí názvy, čiže CZ názov dá do orig. a orig. zase do názvu (The Boost /1988/, The Wrong Box /1966/, The Aryan Couple /2004/...) Veľa zdaru ;-)
pali Posted - 15 Apr 2011 : 12:39:12
a v niektorych pripadoch (napr. pri filme Jak moc mě miluješ?) nenacita originalny nazov, ale cesky nazov filmu
pali Posted - 15 Apr 2011 : 12:35:03
asi dalsie upravy na csfd, nefunguje nacitavanie reziserov a hercov :(
meister Posted - 09 Apr 2011 : 01:55:51
Díky. Teď to fachčí.
mtn Posted - 15 Mar 2011 : 22:13:58
Přidal jsem do skriptu ještě možnost volby jestli název filmu má být CZ nebo SK. Samozřejmě musí být na CSFD k dispozici. Pokud tam není zůstane název filmu CZ. http://www.ulozto.cz/8307220/csfd-cz-txt
mtn Posted - 15 Mar 2011 : 00:04:13
Přehozený Custom 9 <-> Custom 11 a rozdělení na obaly a fanarty http://www.ulozto.cz/8295066/csfd-cz-txt
Teď už vím, co je ten slideshow
mtn Posted - 14 Mar 2011 : 23:09:21
Přehodit ten Custom 9 a 11 je maličkost.
Na ty obrázky se kouknu. V tom původním skriptu od Pepald skutečně má příkaz, který není popsán v helpu k MagicSkriptu, asi to někde zjistil. Jenže já nevím, jak má fungovat ten slideshow. Narazil jsem na nějakou kartu kde bylo v názvu "with slideshow" ale měnit se obrázky jsem na ní neviděl. Používal jsem starší verzi EMM a tam nic takového nebylo (nebo jsem o tom nevěděl).
meister Posted - 14 Mar 2011 : 20:06:08
Děkuji, žes to opět zprovoznil. Šlo by prosím upravit načítání obrázků tak, aby se obaly načítaly do obalů (covers) a ostatní do FanArt? Nefunguje pak Slideshow na kartě detailu filmu. Dále Zajímavosti bývaly na Custom 11, tys je dal na Custom 9 a já mám již 1000 filmů nastaveny na Custom 11. Nešlo by to prosím přehodit? Díky ještě jednou za tvůj čas a práci.
mtn Posted - 14 Mar 2011 : 16:05:17
Otočené pořadí načítání plakátů a galerie http://www.ulozto.cz/8287320/csfd-cz-txt
pali Posted - 14 Mar 2011 : 13:57:00
diky mtn, slape to vyborne... mal by som vsak este jeden dotaz, a to ci by sa ti nedalo v skripte prehodit ukladanie plagatov filmu pred galeriu, tak ako to bolo predtym :) dik
mtn Posted - 13 Mar 2011 : 17:01:09
Opravená verze je na http://www.ulozto.cz/8272007/csfd-cz-rar.
Všechny chyby popsané výše jsem opravil a vyzkoušel. Tak testujte a dejte vědět, když na něco narazíte. Přidal jsem dva zkripty na řetězce ČSFD+IMDb a ČSFD+IMDb(fast). První trvá dlouho, ale většinou najde i CZ filmy na IMDb. ten druhý je rychlejší, ale většinou nenajde CZ film podle CZ názvu na IMDb.
K těm názvům. Musíš mít v nastavení EMM -> Magic Script zatrženo "IMPORTOVAT NÁZEV FILMU Z INTERNETU(nahradit ručně zadané údaje)". Pak budeš hledat "The Big Chill", a po importu tam bude název "Velké zklamání" a v orig. názvu bude "The Big Chill". Ale s tímhle nastavením je potřeba dát bacha na to, že nejde doplnít údaje, které nejsou na ČSFD, údaji např. z IMDb, protože by se přepsalo všechno. Proto používám ty řetězce, kde si můžu předdefinovat, co se má z které databáze stáhnout. Samozřejmě, údaje stažené z IMDb budou anglicky. Takhle jsem zkusil stáhnout ten film "COLORS" a v názvu mám "Barvy", v orig. nazvu "COLORS" a navíc v hercích se dozvím, že tam hrál Sean Penn postavu Officer Danny McGavin.. To už buch se z ČSFD nedověděl.

V záložce "Vlastní" nebo "CUSTOM" (angl. verze EMM) si múžete přejmenovat Jednotlivé položky CUSTOM1 - CUSTOM11.
Pro ČSFD: Custom1 -> SK název, Custom8 -> IMDb link, Custom9 -> Zajimavosti, Custom11 -> V kinech od
Pro IMDB: Custom2 -> Svět. premiéra, Custom3 -> Editor, Custom5 -> Rozpočet, Custom6 -> Tržby, Custom7 -> Ocenění, Custom10 -> Chyby ve filmu (angl.)
V názvech polí nepoužívejte diakritiku!!

BinaryWorks.it Official Forum © Binaryworks.it Go To Top Of Page
Generated in 0.08 sec. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.07