BinaryWorks.it Official Forum
BinaryWorks.it Official Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password? | Admin Options

 All Forums
 eXtreme Movie Manager (Rel. 7), No More Updates
 Scripts
 Czech CSFD script doesnt work correctly
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic Lock Topic Edit Topic Delete Topic New Topic Reply to Topic

petrzkopru
Starting Member

8 Posts

Posted - 28 Jan 2010 :  20:19:06  Show Profile  Edit Topic  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Topic
I´ve installled new version of XMM today. CSFD script doesn´t import content of the movie. Please help.

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 31 Jan 2010 :  12:40:36  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Hi,

there was a bug in the script because the CSFD website has changed little bit HTML code. I did some changes and it is now working correctly for me. Now should also work loading "Interesting facts about movie" (nebo česky "Zajímavosti o filmu") under the "Custom 11" (pokud mas script nastaveny tak ze stahuje vsechny dostupna pole, budou "Zajimavosti o filmu" ulozeny v poli "Vlastní 11"). Please try download this fixed script:

http://rapidshare.com/files/406492056/CSFD.CZ.txt.html

(make a backup of original script file and than overwrite it with this downloaded script)
(the Script folder is probably "HardDrive:\Program Files\eXtreme Movie Manager 7\Scripts")

Please write me here if it is working correctly or not.

Thanks pepa1d

PS: když by něco nefungovalo nebo nefungovalo správně v CSFD skriptu, tak to sem napište. Neslibuju že si poradím se vším, ale zkusil bych se nato podívat a případně opravit.

Edited by - pepa1d on 12 Jul 2010 11:24:58
Go to Top of Page

Alessio Viti
Forum Admin

Italy
9171 Posts

Posted - 03 Feb 2010 :  06:38:12  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Hi,

can you please send to me the script? I will upload it on server.

Thank you!

Ale

http://www.facebook.com/pages/eXtreme-Movie-Manager/47220214342?ref=mf
Go to Top of Page

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 04 Feb 2010 :  01:28:55  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Hi Ale,

I have send you the script and here is a list of all changes:
  • fixed code for download the "Plot" (content) of movie
    (opraven kod pro stažení Obsahu filmu)

  • fixed code for download "Interesting facts about movie" to the field Custom 11
    (opraven kod pro stažení Zajímavostí o filmu do pole Vlastní 11)

  • fixed code for download Posters, now it download all Posters
    (opraven kod pro stažení Plakátů, nyní stahuje všechny Plakáty)

  • fixed code for download Pictures, now it download Pictures also from next pages of gallery
    (opraven kod pro stažení Obrázků, nyní stahuje Obrázky i z dalších stránek galerie)

Edit: 04 Feb 2010 15:26:58
  • changed code for download Posters and Pictures, now it download Posters to the "Cover box" and Pictures to the "FanArt box"
    (změněn kod pro download Plakátů a Obrázků, nyní stahuje Plakáty do "Cover box" a obrázky do "FanArt box" (FanArt box je na kartě "Pics" v okně pro přidání/úpravu filmů)

Edit: 09 Feb 2010 15:37:00
  • changed little bit code for "Interesting facts about movie", now "Interesting facts" doesn't include links
    (změněn kod pro "Zajímavosti", nyní "Zajímavosti" neobsahují odkazy)

  • changed code for finding webslot for "Comments", now work also for comments only on movie homepage
    (změněn kod pro hledání webslotu pro "Komentáře", nyní funguje i pro komentáře pouze na hlavní stránce filmu)

  • Add code for comments to take commentator movie rating
    (přidán kod ke komentářům, pro stažení hodnocení filmu komentujícím)

  • Add code for some special characters
    (přidán kod pro pár speciálních znaků)

Problémy o kterých vím a pokusím se je vyřešit:
- komentář s odřádkováním, ted to stahuje jen tu část komentáře před odřádkováním

I was trying to catch all bugs, but if somebody find some mistake, please post it here.

Thanks pepa1d

Edited by - pepa1d on 10 Feb 2010 00:55:56
Go to Top of Page

petrzkopru
Starting Member

8 Posts

Posted - 06 Feb 2010 :  19:01:24  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Diky moc za skript, skript stáhlý z Rapidu slape, sklript stahnuty pres update v XMM mi nesel, nevim proc. Jeste jednou diky. Petr
Go to Top of Page

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 06 Feb 2010 :  22:28:26  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zdravim,

asi sem prisel nato kde je problem. Skript stažený pres update v XMM taky funguje, obsahuje všechny ty změny co jsem tu psal. Jen nemá zaškrtnuté žádné pole pro stažení, proto to vypadá jako by nefungoval. Nevím čím je to způsobené že ty pole nejsou zaškrtnuté, zkusím se poradit s Alessiem, ale aby ti to ted fungovalo tak to nastavíš takhle:

- stáhni si z tohodle odkazu http://rapidshare.com/files/406492056/CSFD.CZ.txt.html poslední verzi skriptu (je to ta ktera se stahla pres XMM update, ale pravděpodobně sis jí překopíroval tím jiným staženým skriptem)
- v zobrazení XMM Advanced kliknout na hlavím panelu na "Otevřít správce aktualizací"
- kliknout v pravo dole na pokračovat (je uplne jedno jaký film bude vybraný)
- vybrat v seznamu skriptů skript "CSFD.CZ.txt"
- vpravo kliknout na "Show Advanced settings"
- a pak v pravém dolním seznamu zaškrtat všechny "pole k importu"(nebo případně jenom ty který chceš)
- okno muzes zavřít, mělo by to tak zůstat

- pokud máš CSFD skript jako součást řetězce tak tam se "pole k importu" zaškrtávají ve Správci řetezců

Díky a budu rád za všechny konstruktivní připomínky nebo nalezený chyby

Edited by - pepa1d on 12 Jul 2010 11:25:18
Go to Top of Page

petrzkopru
Starting Member

8 Posts

Posted - 07 Feb 2010 :  12:55:46  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Ahoj, tak jsem na to nakonec prisel. Nainstaloval jsem ten novy skript a zase nic. Všechny policka k importu pritom byly zaskrtnute. Problem byl v tom, ze bylo zaskrtnuta volba Use Intelligent Directlink Engine. Zmenil jsem volbu na cislo 0 a vsechno slape. Takze diky za radu! Petr
Go to Top of Page

adales
Starting Member

Czech Republic
3 Posts

Posted - 07 Feb 2010 :  22:21:55  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Ahoj,
script mi funguje bez problémů. Měl bych ale k němu pár připomínek:
- u herců se mi neukazují jména jejich postav v tom kterém filmu
- u filmů se neukazují jména ostatních "crew": producent, scénárista, hudba, atd.
- nezobrazují se ocenění filmu
- existuje možnost, aby se u stažených komentářů z csfd ukazovaly i hvězdičky hodnocení?

Jinak díky za kvalitní práci.
Go to Top of Page

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 08 Feb 2010 :  00:07:12  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zdravím,

skript stahuje infomace přímo ze stránek CSFD.cz, což znamená že může stáhnout pouze ty informace, které tam jsou uvedené. Bohužel databáze CSFD neobsahuje takové informace o filmech (nebo o nich nevím) jako jsou: producent, scénarista, kamera, studio, distributor, MPAA, hudba, ocenění, postavy herců ve filmech atd..

Myslím že stahuje všechna dostupná data, které mají nějaký informativní smysl. Pokud by něco užitečného na stránkách CSFD bylo a skript to nestahoval tak sem stím

Ale u určitých informací řešení existuje, jelikož se většinou jedná o jména nebo názvy (kromě ocenění) je jedno z jakých stránek budou stažené protože jméno bude pořád stejné ať je stažené z CSFD nebo z IMDb. Proto mám vytvořený řetězec (vytvoříš ho v Advanced zobrazení, na panelu Pokročilé nástroje pomocí nástroje "Správce řetězců"), který obsahuje skript CSFD a skript IMDb(complete) (skriptů může být i víc). U jednotlivých skriptů nastavíš, která pole má stahovat, takže ve výsledku stáhne všechny dostupné informace z CSFD a ty které databáze CSFD neobsahuje mám naopak nastavené pro skript IMDb. Bohužel například ocenění budou anglicky, ale to jsou taky velmi často názvy soutěžních akcí. Co se týče postav herců ve filmech je to špatné, protože nejde rozdělit, aby se dostupné informace stáhly z CSFD a postava z IMDb. Můžeš nastavit v řetězci aby se všichni herci stahovali jenom z IMDb, ale stahuje jich to opravdu HODNĚ což trvá, informace o hercích se nezařadí do správných míst, ale všechno je prostou pro Datum narození a navíc jsou všechny informace (včetně Filmotéky) anglicky. Takže na herce je lepší CSFD. Každopádně informace je to užitečná, takže zjistím jestli se stím dá něco dělat

Ty hvězdičky hodnocení u komentářů by doufám neměl být problém, zítra nato kouknu. Výsledek by mohl vypadat asi takhle (počet hvězdiček by se samozřejmě měnil):

Uživatel: [*****]
...komentář...

Dík a budu rád za další připomínky/nápady/chyby

Edited by - pepa1d on 08 Feb 2010 00:11:36
Go to Top of Page

petrzkopru
Starting Member

8 Posts

Posted - 10 Mar 2010 :  20:15:17  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Ahoj, tak opět to nefunguje :-( Nenačítá se mi obsah filmu. Je to jen u mě nebo to máte taky. Pokud to spravíš tak máš u mě velké díky
Go to Top of Page

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 12 Mar 2010 :  16:09:48  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zdravim,

díky moc za upozornění! Chyba nebyla u tebe, ale skript opravdu nefungoval. Pravděpodobně je to způsobené tím jak na webu CSFD.cz čas od času mění reklamy a záleží jak jí tam vloží. Každopádně jsem to poupravil a poslal Alessiovi, takže jakmile si email přečte tak by se mělo objevit v XMM upozornění na nové nebo aktualizované skripty.

Budu rád když mi napíšeš jestli načtení obsahu, ale i jiných věcí jako komentářů s hvězdičkami, zajímavostí, posterů a obrázků funguje.

Díky

Edit: ted v 18:25 mi Alessio odepsal, zapnul jsem XMM a objevila se aktualizace skriptu

Edited by - pepa1d on 12 Mar 2010 18:26:05
Go to Top of Page

petrzkopru
Starting Member

8 Posts

Posted - 13 Mar 2010 :  16:34:52  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Ahoj, takze vse funguje, jsi borec. Nacítání komentářú, herců a všeho možného mi funguje bez problémů, všechno co potřebuji se načte takže myslím, že to je ok.
Go to Top of Page

zbyna
Starting Member

4 Posts

Posted - 11 Jul 2010 :  01:39:36  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zdravíčko,

script nenačítá žánr filmů. Bylo by prosím možné to opravit ?
Go to Top of Page

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 12 Jul 2010 :  11:24:33  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zdravím,

mas pravdu Žánr a Subžánr to nenačítalo. Na CSFD byla malá změna, ale protože skripty fungují na základě zdrojového kodu tak každá změna může způsobit problém. Tady je odkaz na upravený skript: http://rapidshare.com/files/406492056/CSFD.CZ.txt.html vlož ho tam kde máš nainstalovaný tento program do složky "Scripts" a nech tímto souborem nahradit ten předchozí. Pokusím se ho poslat i autorovi programu aby se opravený skript načetl automaticky ze serveru všem. Doufám že CSFD neudělá brzo zas nějaké změny, ale kdyby něco nefungovalo tak to sem napiš a uvidim co se dá dělat.

Zatim pepa1d
Go to Top of Page

zbyna
Starting Member

4 Posts

Posted - 12 Jul 2010 :  11:32:11  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Díky moc
Go to Top of Page

czmiki
Starting Member

Czech Republic
3 Posts

Posted - 27 Dec 2010 :  02:00:18  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Ahoj, nefunguje import názvů filmů a originálních názvů, pomůže někdo?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic Lock Topic Edit Topic Delete Topic New Topic Reply to Topic
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
BinaryWorks.it Official Forum © Binaryworks.it Go To Top Of Page
Generated in 0.32 sec. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.07