BinaryWorks.it Official Forum
BinaryWorks.it Official Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password? | Admin Options

 All Forums
 eXtreme Movie Manager (Rel. 7), No More Updates
 Scripts
 CSFD script pracuje špatně
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2 Lock Topic Edit Topic Delete Topic New Topic Reply to Topic

petrzkopru
Starting Member

8 Posts

Posted - 19 Dec 2010 :  14:34:43  Show Profile  Edit Topic  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Topic
Prosím, opravte někdo CSFD, nenačítá se kompletní informace o filmu. Díky. Petr

Edited by - petrzkopru on 19 Dec 2010 14:35:09

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 23 Dec 2010 :  20:15:32  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zdravim,

Na stránkách CSFD asi proběhly nějaké změny a bohužel skoro všechno ve skriptu nefunguje. Ale už se v tom vrtám a snad to brzo opravim.

pepa1d



Edit: tak snad se mi to povedlo opravit

odkaz na opravený skript je tady: http://www.mediafire.com/?xpad6y73eun9d09

Budu rád když to vyzkouší víc lidí a napíšete mi sem jak to funguje nebo které iformace to stále nenačte. Samozřejmě že skript může načíst jenom ty informace které jsou k němu napsané na CSFD. Když to bude v pohodě, pošlu skript autorovi programu aby ho nahrál na server.

Edited by - pepa1d on 23 Dec 2010 22:26:54
Go to Top of Page

czmiki
Starting Member

Czech Republic
3 Posts

Posted - 27 Dec 2010 :  02:06:54  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Ahoj, díky za opravu! Zatím to vypadá, že funguje s vyjímkou CZ názvu filmu, originální název stáhne v pohodě, ale český ne.
Edit pro upřesnění, název to najde, ale nenaimportuje

Edited by - czmiki on 27 Dec 2010 02:18:52
Go to Top of Page

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 27 Dec 2010 :  12:54:03  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zdravim,
u jakého filmu ti to nenačítá český název? Importoval jsem včera zhruba dvacet filmů a všem to načetlo český název správně.

jinak tady je seznam, co všechno by měl CSFD skript importovat:
* český název (případně slovenský pokud je na CSFD hlavní název ve slovenštině)
* originální název
* hodnocení
* žánr
* subžánr
* režisér
* země původu
* délka
* rok
* obsah
* herce (dle nastavení skriptu: pouze základní informace z hlavní stránky nebo kompletní import informací o herci)
* komentáře (včetně hvezdiček hodnocení jednotlivých komentářů)
* IMDB odkaz (Custom 8)
* zajímavosti (Custom 11)
* přední obaly (plakáty)
* FanArt Pics (obrázky z galerie filmu)


co všechno lze v nastavení skriptu nastavit:
* Maximální počet vyhledaných filmů
* Kompletní import herců ANO/NE
* Načtení ZAJÍMAVOSTÍ o filmu (Custom 11) ANO/NE
* Načtení POSTERŮ (Cover Box) ANO/NE
* Načtení obrázků z FOTOGALERIE (FanArt Box) ANO/NE
* Načtení obsahu filmu ANO/NE
* Počet načítaných komentářů


- myslím že skript importuje všechny informace které jsou na CSFD

Jinak pokud někdo chce mít kompletní informace k filmu (třeba jako já), je výhodné si vytvořit řezěz skriptů a u jednotlivých skriptů nastavit jaké informace mají načítat tak aby se navzájem doplnily. Já mám třeba řetěz IMDb (Complete) + CSFD. Z IMDb si načtu informace které nejsou na csfd + herce (ty na CSFD sice jsou ale nejsou k nim skoro žádné informace) a z CSFD načtu zbytek, jako hlavně český název, obsah, hodnocení, komentáře a zajímavosti.

pepa1d
Go to Top of Page

czmiki
Starting Member

Czech Republic
3 Posts

Posted - 28 Dec 2010 :  17:56:28  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Sorry, moje chyba, neměl jsem v možnostech nastavený přepis ručně zadaného názvu :( Omlouvám se za dezinformaci, všechno jede, jak má

Edited by - czmiki on 28 Dec 2010 22:27:09
Go to Top of Page

pepa1d
Starting Member

Czech Republic
24 Posts

Posted - 28 Dec 2010 :  22:32:10  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zdravim,
tak z toho screenu je vidět, že skript ti název najde, ale nepřepíše. Takže jediné co mě napadá je nastavení v možnostech. viz: http://www.mediafire.com/?a05owwt9i90autd (je to obrázek kde pochopíš co myslím a jak bys to měl nastavit). Snad to bude ono, protože jinak nevím kde by mohla být chyba.

zdar


EDIT: než jsem to sem napsal tak jsi nato přišel tak super

Edited by - pepa1d on 28 Dec 2010 22:38:26
Go to Top of Page

Dalibor Šerfel
Starting Member

Slovakia
18 Posts

Posted - 29 Dec 2010 :  20:30:29  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Script už funguje výborne, len stále mám problém pri niektorých filmoch (hlavne SK), že o nich nestiahne žiadne info. Napr. filmy Dolina (1973), Na druhom brehu sloboda (1984), Na baňu klopajú (1980) a iné.

A ešte by ma zaujímalo, či by nešlo urobiť SK verziu tohto scriptu, aby do Názvu ťahalo SK názov a len v prípade, že by film tento názov nemal, tak by stiahlo CZ názov?
Go to Top of Page

petrzkopru
Starting Member

8 Posts

Posted - 18 Feb 2011 :  18:06:24  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Zase to nefunguje, nmůže to někdo prosííím opravit? Díky
Go to Top of Page

mtn
Starting Member

16 Posts

Posted - 19 Feb 2011 :  04:02:16  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Opět to celé překopali. Hrabu se v tom, ale bude to trvat.
Miragl

mtn
Go to Top of Page

damirek
Starting Member

Czech Republic
1 Posts

Posted - 02 Mar 2011 :  17:14:17  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Ahoj, jak to vypadá, nefunguje.
Go to Top of Page

mtn
Starting Member

16 Posts

Posted - 03 Mar 2011 :  03:36:24  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Ještě tak den dva a bude to hotový.

mtn
Go to Top of Page

mtn
Starting Member

16 Posts

Posted - 09 Mar 2011 :  02:53:13  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Script je na http://www.ulozto.cz/8207391/csfd-cz-txt
tak to otestujte.

mtn
Go to Top of Page

petrzkopru
Starting Member

8 Posts

Posted - 09 Mar 2011 :  19:41:01  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Neslape mi to, film to najde, načte se fotogalerie, komentáře, žánr, rok, ale ne obsah filmu.
Go to Top of Page

mtn
Starting Member

16 Posts

Posted - 09 Mar 2011 :  21:31:02  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
A jaký film jsi to stahoval, ať to vyzkouším?

mtn
Go to Top of Page

pali
Starting Member

6 Posts

Posted - 11 Mar 2011 :  14:55:32  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
ja som skusal pridat napr. film Robocop. nenacitalo mi plagáty filmu (iba galeriu), dalej mam povolene nacitat 10 komentarov, ale nacita mi 20 s tym, ze tych druhych 10 je vlastne kopia prvych 10. dalsia vec - dlzka filmu - ked je pri nej nazov Director's cut nacita Director#039;s cut. zhruba zatial vsetko. dik mtn ze si sa aspon ty do toho pustil
Go to Top of Page

mtn
Starting Member

16 Posts

Posted - 11 Mar 2011 :  17:14:17  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Plakáty - nevšiml jsem si, že tam jsou a jdou zobrazit, tak jsem je ve skriptu nedělal. Doplním to tam.
Počet komentářů - ano na to už jsem přišel, že to načítá dvakrát (nejen komentáže, ale i obsah). Počet je správný, ale x2. Právě to opravuju.
Délka filmu - při psaní skriptu jsem nenarazil na tuhle variantu (Director cut + čas), tak jsem s ní ani nepočítal. Upravím to.

Přidal jsem oproti dřívějšku do CUSTOM1 SK název pre bratov Slovákov :-)
V CUSTOM9 jsou načteny zajímavosti o filmu.
V CUSTOM10 jsou premiéry v kinech a na DVD.

Samozřejmě platí, že to musí být dostupné pro ten který film na ČSFD.

mtn
Go to Top of Page

Dalibor Šerfel
Starting Member

Slovakia
18 Posts

Posted - 11 Mar 2011 :  19:24:06  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Díky za skvelú prácu, mtn. ;-) Aj ja mám pár postrehov:
Pri niektorých filmoch mi dá do názvu orig. názov a do orig. názvu zase český názov (napr. filmy The Big Chill (1983), Colors (1988))
U československých filmov mi zase nedá žiadny názov do orig. názvu, len do názvu a robí to asi u všetkých, ale to nie je až taký problém. :-)
A ešte problém so žánrami - niekde mi dá do hlavného žánru znamienko < a do subžánru > (napr. filmy Kiss Me Goodbye (1982) alebo Class (1983))

Ešte jeden malý bug - script nenájde niektoré filmy, aj keď sú na CSFD. Zrejme tie, kde pri hľadaní na stránkach nevyskočia možnosti, ale zobrazí sa hneď daný film, lebo len ten jeden obsahuje dané slovo. Napr. film Hurlyburly (Zbytečnosti) nenájde ani pod jedným názvom.

Edited by - Dalibor Šerfel on 13 Mar 2011 14:35:23
Go to Top of Page

mtn
Starting Member

16 Posts

Posted - 13 Mar 2011 :  17:01:09  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Opravená verze je na http://www.ulozto.cz/8272007/csfd-cz-rar.
Všechny chyby popsané výše jsem opravil a vyzkoušel. Tak testujte a dejte vědět, když na něco narazíte. Přidal jsem dva zkripty na řetězce ČSFD+IMDb a ČSFD+IMDb(fast). První trvá dlouho, ale většinou najde i CZ filmy na IMDb. ten druhý je rychlejší, ale většinou nenajde CZ film podle CZ názvu na IMDb.
K těm názvům. Musíš mít v nastavení EMM -> Magic Script zatrženo "IMPORTOVAT NÁZEV FILMU Z INTERNETU(nahradit ručně zadané údaje)". Pak budeš hledat "The Big Chill", a po importu tam bude název "Velké zklamání" a v orig. názvu bude "The Big Chill". Ale s tímhle nastavením je potřeba dát bacha na to, že nejde doplnít údaje, které nejsou na ČSFD, údaji např. z IMDb, protože by se přepsalo všechno. Proto používám ty řetězce, kde si můžu předdefinovat, co se má z které databáze stáhnout. Samozřejmě, údaje stažené z IMDb budou anglicky. Takhle jsem zkusil stáhnout ten film "COLORS" a v názvu mám "Barvy", v orig. nazvu "COLORS" a navíc v hercích se dozvím, že tam hrál Sean Penn postavu Officer Danny McGavin.. To už buch se z ČSFD nedověděl.

V záložce "Vlastní" nebo "CUSTOM" (angl. verze EMM) si múžete přejmenovat Jednotlivé položky CUSTOM1 - CUSTOM11.
Pro ČSFD: Custom1 -> SK název, Custom8 -> IMDb link, Custom9 -> Zajimavosti, Custom11 -> V kinech od
Pro IMDB: Custom2 -> Svět. premiéra, Custom3 -> Editor, Custom5 -> Rozpočet, Custom6 -> Tržby, Custom7 -> Ocenění, Custom10 -> Chyby ve filmu (angl.)
V názvech polí nepoužívejte diakritiku!!

mtn
Go to Top of Page

pali
Starting Member

6 Posts

Posted - 14 Mar 2011 :  13:57:00  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
diky mtn, slape to vyborne... mal by som vsak este jeden dotaz, a to ci by sa ti nedalo v skripte prehodit ukladanie plagatov filmu pred galeriu, tak ako to bolo predtym :) dik
Go to Top of Page

mtn
Starting Member

16 Posts

Posted - 14 Mar 2011 :  16:05:17  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Otočené pořadí načítání plakátů a galerie http://www.ulozto.cz/8287320/csfd-cz-txt

mtn
Go to Top of Page

meister
Starting Member

4 Posts

Posted - 14 Mar 2011 :  20:06:08  Show Profile  Edit Reply  Reply with Quote  View user's IP address  Delete Reply
Děkuji, žes to opět zprovoznil. Šlo by prosím upravit načítání obrázků tak, aby se obaly načítaly do obalů (covers) a ostatní do FanArt? Nefunguje pak Slideshow na kartě detailu filmu. Dále Zajímavosti bývaly na Custom 11, tys je dal na Custom 9 a já mám již 1000 filmů nastaveny na Custom 11. Nešlo by to prosím přehodit? Díky ještě jednou za tvůj čas a práci.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic   Lock Topic Edit Topic Delete Topic New Topic Reply to Topic
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
BinaryWorks.it Official Forum © Binaryworks.it Go To Top Of Page
Generated in 0.18 sec. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.07